периметр прямокутника 20,8 м, його довжина більша від ширини на 1,2 м.Чому дорівнює площа

прямокутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Тихонова Лиза.

Ответ:

26,68 см2

Пошаговое объяснение:

х- ширина ,х+1,2- довжина

( х+х+1,2)*2=20,8

4х+2,4=20,8

4х=20,8-2,4

4х=18,6

х=4,6

таким чином, ширина 4,6 а довжина 4,6+1,2=5,8

S=4,6*5,8=26,68 см2