2) Знайдіть: а) 43 % від числа 210:б) число, 60 % якого дорівнюють 72.​


Ответы на вопрос

Отвечает Krylova Sofya.

Ответ:

210*0,43=90,3

72/0,6=120

Пошаговое объяснение:

Отвечает Иваночко Ваня.

Відповідь:1.210=100%  

х=43%  

х=210*43:100=90,3

2.72 - 60%  

Х - 100%  

Х=(72*100):60=120

Покрокове пояснення:удачки)))