Петрик купив 3 однакові стріли за 36 грн. Скільки будуть коштувати 7 таких самих стріл? Чи

вистачить 60 грн, щоб купити 5 таких стріл?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

84 грн будуть коштувати 7 таких самих стріл , так вистачить

Пошаговое объяснение:

36:3=12( грн) вартість 1 стріли

7*12=84( грн) коштує 7 стріл

5*12=60( грн) коштує 5 стріл