У трьох школах 548 учнів. У першій на 19 учнів менше, ніж у другій, а в третій на 129 учнів менше,

ніж у другій. Скільки учнів у кожній школі?

Ответы на вопрос

Отвечает Курганова Диана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай у першій школі - х учнів, тоді в другій - (х+19) , а в третій (х+19-129)

Складемо рівняння:

х+х+19+х-110= 548

3х= 548+91

3х= 639

х= 639 : 3

х= 213 учнів у першій школі

х+19 = 213+19 = 232 учні у другій школі

х-110= 213 -110 = 103 учні у третій школі