У першій школі а учнів у другій на б учнів менше ніж у першій.У третій школі на 119 учнів менше ніж

у другій.Скільки учнів у третій школі?Склади вираз якщо а=1758 б=95.

Ответы на вопрос

Отвечает Бабич Лидия.
1. 1758-95 =1663 уч. во второй школе

2. 1663-119=1544 уч. в третей школе
выражение: (1758-95)-119=1544