Розв'язати по діях У трьох школах 548 учнів. У першій на 19 учнів менше, ніж у другій, а в третій

на 129 учнів менше, ніж у другій. Скільки учнів у кожній школі?

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Жаннұр.
1) (548+19+129):3=232(уч.) - у другій школі.
2) 232 - 19 = 213 (уч.) - у першій школі
3) 232 - 129 = 103 (уч.) - у третій