периметр трикутника дорівнює 4750 дм. одна з його сторін дорівнює 25 дм, а друга менша за пршу на

110 дм. знайдіть довжину третьої

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 сторона = 25 дм

2 сторона = х дм

3 сторона = х + 110 дм

Р∆ = 4750 дм

25 + х + х + 110 = 4750

2х = 4750 - 25 - 110

2х = 4615

х = 4615 : 2

х = 2307,5

1 сторона = 25 дм

2 сторона = (х) = 2307,5 дм

3 сторона = (х + 110) =

2307,5 + 110 = 2417,5 дм

25 + 2307,5 + 2417,5 = 4750