3.41. Камінь, кинутий у колодязь, за першу секунду пролетів м , а за кожну наступну — на м

більше, ніж за попередню. Яка глибина колодязя, якщо камінь упав у воду через 3 с?будь ласка дуже треба​

Ответы на вопрос

Отвечает Жуков Саша.

Ответ:

24,5 метри

Пошаговое объяснение:

за 1 секунду він пролетів=4 \frac{9}{10}

за 2 секунди= 4 \frac{9}{10} + 9 \frac{8}{10} \:=

14 \frac{7}{10}

за 3 секунди=

14 \frac{7}{10}  + 9 \frac{8}{10} =  24 \frac{1}{2}