барон мюнхгаузен вирушивши в подорож на ядрі, за першу секунду пролетів 156,8 м, що на 14,7 м

більше ніж за другу. За третю секунду Він подолав На 174 м меньше, ніж за першу і за другу секунди разом. Який шлях пролетів Мюнхаузен за перші три секунди

Ответы на вопрос

Отвечает Герасимчук Андрей.

Ответ:

1. 156,8-14,7=142,1 (м) - за другу секунду

2. 156,8+142,1=298,9 (м) - за першу і другу разом

3. 298,9-174=124,9(м) - за третю секунду

4. 298,9+124,9=423,8 (м)

Відповідь: 423,8 м пролетів Мюнхаузен за перші три секунди.

Пошаговое объяснение: