2. Від сувою, в якому було 40 м ситцю, відрізали двом покупцям по 3 м і п'яти покупцям - по 4 м.

Скільки всього метрів ситцю продали? Розв'яжи задачу. Чи є в ній зайві дані? Які саме?​

Ответы на вопрос

Отвечает Булеков Володя.

Ответ:

26 м ;   зайві дані про 40 метрів ситцю у сувої

Пошаговое объяснение:

3*2 + 4*5 = 6 + 20 = 26 (м) продали