Човен пройшов за течією річки48км і повернув назад. Скільки часу човен знаходився у дорозі яущо

його власна швидкість дорівнює 20 км/год, а швидкість течії річки 4 км/год​

Ответы на вопрос

Отвечает Лисичкина Лиза.

1) 20 + 4 = 24 км/ч - скорость лодки по течению реки;

2) 48 : 24 = 2 ч - время движения по течению;

3) 20 - 4 = 16 км/ч - скорость лодки против течения реки;

4) 48 : 16 = 3 ч - время движения против течения;

5) 2 + 3 = 5 ч - столько времени лодка была в пути.

Выражение: 48 : (20 + 4) + 48 : (20 - 4) = 5.

Ответ: 5 часов.

Отвечает Жебраткина Мария.

Ответ:

5 годин

Пошаговое объяснение:

1) У дорозі за течією річки швидкість човна відносно Землі буде 20+4=24 км/год. Звідси випливає, човен плив за течією річки 48/24=2 год

2) У дорозі проти течії річки швидкість човна відносно Землі буде 20-4=16 км/год. Звідси випливає, човен плив за течією річки 48/16=3 год

3) Загальний час буде 2+3=5 год