Чому дорiвнює найбільний спільний дільнилик (НСД) чисел 243 і 279?A. 2673 Б. 9 В. 27 Г. 3​


Ответы на вопрос

Отвечает Тимуш Лена.

Ответ: б)

НСД=9

Пошаговое объяснение:

НСД– це найбільше число, на яке ділиться кожне с даних чисел:

243=3×3×3×3×3

279=3×3×31

НСД=3×3=9

243÷9=27

279÷9=31