Один з операторів комп'ютерного набору набрав 45 сторінок тектсу за 6 годин, а інший - 26 сторінок

тексту за 4 години. За скільки годин, працюючи разом, вони наберуть 35 сторінок

Ответы на вопрос

Отвечает Сорока Ліля.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 45 : 6 = 45/6 = 7. 3/6 =

7. 1/2 (стр) - печатает за 1 час первый оператор

2) 26 : 4 = 26/4 = 6. 2/4 =

6. 1/2 (стр) - печатает за 1 час второй оператор

3) 7. 1/2 + 6. 1/2 = 13. 2/2 = 14 (стр) - печатают за 1 час вдвоём

4) 35 : 14 = 35/14 = 2. 7/14 = 2. 1/2 (часа) - напечатают вдвоём 35 страниц

Ответ: за 2,5 часа