Об'єм прямокутного паралелепіпеда V м3, довжина - d м, а ширина становить 30% довжини. Знайди

висоту паралелепіпеда. (V= 48; d=8) 4) ​

Ответы на вопрос

Отвечает Потапова Полина.

Ответ: 2,5м

Пошаговое объяснение:

8 * 0,3= 2,4 м ширина

Об'єм прямокутного паралелепіпеда V = a*b*c звідси знайдемо висоту

c= V/a*b= 48/8*2,4= 48/19,2= 2,5 м