У книжці три оповідання. Перше займає 92 сторінки, друге – на 25 сторінок менше, ніж перше, а третє

займає стільки сторінок, скільки перше та друге разом. Скільки всього сторінок у книжці?​

Ответы на вопрос

Отвечает Задворных Лара.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

92 - 25= 67 сторінок у другому оповіданні

92 + 67 = 159 сторінок у третьому оповіданні

159+92= 251 сторінок всього  у книжці