Знайдіть найменше спільне кратне чисел: a)8 і 12; b)6 і 12; c)24 і 36; d)12 і 16; e)10 і 21;

f)6, 8 і 12; g)56 і 70; h)320 і 720;

Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

Ответ:

a) 8 і 12 нск (8; 12) = 2 * 3= 24;

в) 6 і 12 нск (6;12) = 2*и сверху 2* *3=12

с) 24і36 нск (24;36) = 23*3 *и сверху 2* = 72

д) 12і 16 нск (12;16) =2 *и сверху 4* * 3=48

е) 10;21 нск (10;21)=2*3*5*7=210

ф) 6;8;12 нск (6;8;12)=2 *и сверху 3* 83=24

ш)56і 70 нск )56і70)=2 *и сверху 3* *5*7=280

х)320і720 нск (320;720)=2 *и сверху 6* *3 *и сверху 2* *5=2880