СРОЧНО, ПОЖАЛУЙСТА. ДАЮ ВСЕ СВОИ ФИШКИ!!! Сума двох кутів, утворених при перетині двох прямих,

дорівнює 140°. Доведіть, що ці кути вертикальні.​

Ответы на вопрос

Отвечает Фельдшерова Елизавета.

Пошаговое объяснение:

При перетині двох прямих

утворюються тільки кути двох видів:

Суміжні і вертикальні.

перпендикулярні прямі

розглядати сенсу немає: всі кути по

90 ° і умова не виконується, тому

є 2 тупих і 2 гострих кута.

У суміжних кутів сума дорівнює 180 °.

Тобто навіть на прикладі:

21 смеж з 23 і 24, тобто 21 + 23 = 180 °,

21 + 24 = 180 °

Аналогічно 22 смеж з тими ж кутами.

І 21 = 22.

І це явно не можуть бути 2 тупих кута, так

як вони як вертикальні рівні між

собою, але якщо Z3 + 24 = 140 ° і 23 = 24, ТО

23 = 24 = 70 °, а вони тупі, тобто такого

бути не може. Тому це можуть бути

тільки 21 і 22, які дорівнюють по 70 ° і

є один для одного вертикальними.

Що і потрібно було довести.