Вартість 7 однакових м'ячів 630 гривень. скільки таких м'ячів можна купити на 900 гривень ​


Ответы на вопрос

Отвечает Шишкин Кирилл.

1) 630÷7=90 (грн) - ціна за один м'яч

2) 900÷90=10 (м.)

Відповідь: за 900 грн можна купити 10 м'ячів

Отвечает Фомина Ангелина.

Ответ:

можна купить 10 мячей.

630 / 7 = 90 - 1 мяч

900 / 90 = 10 мячей