Знайти найбільший спільний кратний дільник числа 42 і63


Ответы на вопрос

Отвечает Мырзахметов Еркебулан.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Розкладемо на прості множники 42 і 63

42 = 2 * 3 * 7

63 = 3 * 3 * 7

Виберемо в розкладанні меншого числа  множники, які не ввійшли в розкладання  -2  і додамо ці множники в розкладання більшого числа

3, 3, 7, 2. Звідси отримаємо:

НСК (42; 63) = 3 * 3 * 7 * 2 = 126