Склади вирази й обчисли їх значення, • Суму чисел 145 і 78 збільшити втричі. • Від числа 900

відняти частку чисел 972 19. • Добуток чисел 234 i4 зменшити втричі.​

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.
Ответ:1)(145+78)×3=669
2)900-972÷19=848,842105
3)(234×4)÷3=312