Запиши вирази та обчисли їх:а)частку чисел 48і8 зменшити у 2рази;б)добуток чисел 3і8 збільшити на

27;в)суму чисел 25і57 зменшити на частку 54:6;г)число 70 зменшити на різницю чисел67і39.

Ответы на вопрос

Отвечает Еркинулы Даниель.
(48/8)/2=3
(3*8)+27=51
(25+57)-(54/6)=82-9=73
70-(67-39)=70-28=42