100-(83+17):k, якщо k=10 Знайти значення виразів зі зміною. 25*c-96:12, якщо c=4


Ответы на вопрос

Отвечает Паночишена Діана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

100-(83+17):k, если k=10

100-(83+17):10= 90

1) 83+17=100

2) 100:10=10

3) 100-10=90

25*c-96:12, если c=4

25·4-96:12= 92

1) 25·4=100

2) 96:12=8

3) 100-8=92