2. Записати рівняння прямої, що проходить через точку перетину прямих: х-2у-4=0 та 2х-Зу-7=0 і

утворює з віссю ОХ кут 45°. СРОЧНООО​

Ответы на вопрос

Отвечает Надолинный Олег.

Ответ:

Загальне рівняння прямої на площині y=kx+b. k-кутовий коефіцієнт або тангенс кута між прямою і віссю ОХ. Якщо з віссю ОХ кут 45 градусів, то k=1. Значить маємо рівняння y=x+b. Тоді b=y-x. Підставимо координати точки і отримаємо b=5-(-2)=7. Отже рівняння прямої y=x+7.