Синові 9 років, це на 28 років меньше, ніж його батькові. Мама молодша за батька на 4 роки. На

скільки років мама старша за сина.​

Ответы на вопрос

Отвечает Себешев Влад.

Ответ:

9+28=37років(батько)

37-4=33років(мама)

33-9=24

відповідь мама молодше сина на 24 роки