За три дні зі складу було вивезено усю картоплю. За другий день вивезли 5/12 усієї картоплі, що на

3/16 більше, ніж вивезли за перший день. Яку частину картоплі вивезли зі складу за третій день?

Ответы на вопрос

Отвечает Пожиганова Алёнка.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

5/12+3/16=20/48+9/48=29/48 вывезли в 1день

29/48+3/16=29/48+9/48=38/48 вывезли за 2 дня

48/48-38/48=10/48 или 2/24 вывезли в 3 день