За чотири дні зі складу було вивезено 4060кг вугілля. Першого дня було вивезено 2/7 усього вугілля,

другого - 35% решти, третього - в 1.1/7 раза більше, ніж другого. Скільки вугіля вивезено за четвертий день? Только там 1 целая и 1/7 Помогите пж

Ответы на вопрос

Отвечает Зангеева Виктория.

Ответ:

1) 4060 * 2/7 = 4060: 7 * 2 = 1160 (кг) вугілля вивезли зі складу в перший день; 2) 4060 – 1160 = 2900 (кг) вугілля залишилося; 3) 2900: 100 * 35 = 1015 (кг) вугілля вивезли зі складу другого дня; 4) 1015 * 1 1/7 = 1015 * 8/7 = 1015: 7 * 8 = 1160 (кг) вугілля вивезли зі складу в третій день; 5) 4060 – (1160 + 1015 + 1160) = 4060 – 3335 = 725 (кг) вугілля вивезли зі складу у четвертий день. Відповідь: 725 кг вугілля.