Від пристані А до пристані В за течією річки катер плив 3год, а від В до А – 4 год. Знайдіть

швидкість течії річки, якщо відстань між пристанями 144 км.

Ответы на вопрос

Отвечает Широка Олена.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

144÷3=48км/год за теч

144÷4=36км/год проти теч

(48+36)÷2=42км/год швидк катера

48-42=6км/год швидк теч