Периметр прямокутника дорівнює 12 дм. Довжина прямокутника дорівнює 4,8 дм. Знайти відношення

довжини даного прямокутника до його ширини. Відношення, обернене отриманому:

Ответы на вопрос

Отвечает Отводенко Влад.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

12-4,8×2=2,4 дм 2 ширины

2,4÷2=1,2дм ширина

4,8÷1,2=4