Периметр прямокутника дорівнює 1 дм. Довжина прямокутника дорівнює 0,4 дм. Знайти відношення

довжини даного прямокутника до його ширини.

Ответы на вопрос

Отвечает Русак Александра.

Якщо периметр 1 дм, і знаємо що довжина становить 0*4 дм, виразимо з периметру ширину

Pпрямокутника=2(а+b),

де а,b - відповідно довжина і ширина прямокутника.

1=2(0,4+b)

1=0,8+2b

2b=0,2

b=0,1 дм

Відношення довжини даного прямокутника до його ширини ставить 4:1 .