Якщо до числа n додати 8 то ця сума на 13 буде менша за число 67. Знайдіть n.


Ответы на вопрос

Отвечает Бондарь Дашка.

n+8=67-13\\n+8=54\\n=54-8=46.

Отвечает Воронков Максим.
54-8=46; n = 46;
46+8=54:67-13=54;