Спортивні змагання тривали три дні. Першого дня в них взяли участь 0,3 всіх учасників, другого дня

– 5/12, а третього – решта 68 чоловік. Скільки всього було учасників змагань?

Ответы на вопрос

Отвечает Дроздецкий Никита.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Все участники = х человек

1 день = 0,3х = 3/10х чел

2 день = 5/12х чел

3 день = 68 чел

3/10х + 5/12х + 68 = х

18/60х + 25/60х + 68 = х

43/60х + 68 = х

43/60х - х = -68

-17/60х = -68

х = -68 : (-17/60)

х = -68 * (-60/17)

х = -4 * (-60/1)

х = 240/1

х = 240

Все участники = (х) = 240 человек

1 день = (3/10х) = 3/10 * 240 = 3/1 * 24 = 72 человека

2 день = (5/12х) = 5/12 * 240 = 5/1 * 20 = 100/1 = 100 человек

3 день = 68 человек

72 + 100 + 68 = 240