Спортивні змагання тривали три дні, Першого дня в них взяли участь 34% всіх учасників, другого -

30%, а третього - решта 135 чоловік. Скільки всього було учасників змагань?

Ответы на вопрос

Отвечает Никитина Катя.

Ответ:

375 учасників

Пошаговое объяснение:

Нехай всього було х учасників змагань, тоді за умовою

0,34х + 0,3х + 135 = х

х-0,34х-0,3х=135

0,36х=135

х=375

Отвечает Мельникова Анастасия.

Ответ:

34%=34÷100=0,34

30%=30÷100=0,30=0,3

0,3+0,34=0,64

0,64×х+135=х

0,64х-х=-135

-0,36х=-135

0,36х=135

х=135÷0,36

х=375(участников)