петро за одну хвилину збирає 13 грибів, а сашко на 6 грибів більше за скільки хвилин вони соберут

928 грибів якщо збиратимуть разом

Ответы на вопрос

Отвечает Самаркина Алиса.

Ответ:

За 29 хв

Пошаговое объяснение:

13+6=19гр Сашко

19+13=32гриб разом

928÷32=29 хв