б) Для приготування комбікорму для птахів використовують кукурудзяну, пшоняну, вівсяну крупи,

змішуючи їх у відношенні 4:1:3 відповідно. Скільки кілограмів крупи потрібно взяти щоб приготувати 16 кг комбікорму?

Ответы на вопрос

Отвечает Амельченко Владимир.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

4+1+3=8 частей

16÷8= 2кг 1 часть

4х2=8кг кукурудз

1х2=2кг пшоняну

3×2=6кг вивсяну

Отвечает Лебедев Назын.

извини это не правильно