Точка M — середина відрізка AB. Знайдіть координати точки B, якщо A(1;2;5), M(4;0;−3) .

В(3;-2;8)В(-3;2;8)В(-7;2;11)В(7;-2;-11)​

Ответы на вопрос

Отвечает Мухутдинов Уел.

Ответ:В ( 7; - 2; -11)

Пошаговое объяснение: необхідно координати точки М помножити на 2, а потім відняти те, що у точки А.

x (точки В )= 4×2-1=7

y= 0×2-2= -2

z= -3×2-5= -6-5= -11

Тому В (7; -2; -11)