Розв'яжи задачу. За 3 год перший пішохід пройшов 15 км, а другий за 12 км. Чия швидкість більша і

на скільки? Розв'язання 1) 2) 3)​

Ответы на вопрос

Отвечает Филипович Иван.

Ответ: 9

Пошаговое объяснение:

1) 15*3=45 км/год швидк першого пішоход

2) 12*3= 36 км/год швидк другого пішох

3) 45-36= 9 км/год різниця