. Скільки однакових пакетиків кави з молоком і цукром Можна зробити зі 111г кави, 185 г цукру й 259

г молока?​ Пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Товстопятая Аня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Розкладемо  на прості множники 111 ; 185; 259

111 = 3 * 37

185 = 5 * 37

259 = 7 * 37

Загальні множники чисел: 37

НСД (111; 185; 259) = 37

Звідси маємо - 37 однакових пакетиків кави з молоком і цукром можна зробити з 111г кави, 185 г цукру й 259 г молока