5. З одного міста одночасно в проти лежних напрямках виїхали два а тобуси. Через 4 год після почат

руху відстань між ними станови. 540,8 км. Відомо, що один автоб рухався зі швидкістю 65,6 км/г з якою швидкістю рухався іни автобус?​

Ответы на вопрос

Отвечает Шаулина Алина.

Ответ:

скорость первого автобуса 65,6 км/ч, второго- 69,6

Пошаговое объяснение:

V=S:t

1) 540,8:4=135,2 (км/ч) - общая скорость.

2) 135,2-65,6=69,6 (км/ч) - скорость второго автобуса.