Знайти скалярний добуток векторів і = (3, 1); b = (0, 5) ​


Ответы на вопрос

Отвечает Приймачок Мирослав.

Ответ:

Скалярний добуток векторів і = (3, 1); b = (0, 5) ​ дорівнює 5.

Пошаговое объяснение:

a^- * b^- = a_x*b_x + a_y*b_y\\a^- * b^- = 3*0 + 1*5 = 0 + 5 = 5

*a^- - а - вектор.