98. Тато купив на ринку 3 кг яблук по 18 грн і 2 кг абрикосів по 38 грн. Скільки гривень решти

отримав тато з 200-гривневої купюри?​

Ответы на вопрос

Отвечает Лашкевичева Илона.

Ответ:

70

Пошаговое объяснение:

1)3*18=54(гривень)-3 кг яблук коштували 54 гривень

2)2*38=76(гривень)-2 кг абрикосів коштували 76 гривень

3)76+54=130(гривень)-тато заплатив

4)200-130=70(гривень)-решта

Отвечает Ли Надя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

3×18=54грн за яблоки

2×38=76грн за абрикосы

200-(76+54)=70грн решти