Довжина прямокутника на 9 см більша за ширину, а його периметр дорівнює 66 см. Прямокутник поділено

на 3 рівних прямокутника. Знайди площу одно такого прямокутника. Помогите срочно я на контрольной сижу.

Ответы на вопрос

Отвечает Балабуркин Илья.

Відповідь:

Нехай ширина = 2Х см, тоді довжина =2*(Х+9)см

2*(Х+Х+9)=66

4Х=66-18

4Х=48

Х= 48/4

Х= 12

Ширина-12

Довжина-12+9=21

12/3=4(см)-ширина одного міні прямокутника

S=4*21=84(см) - площа міні прямокутника