У скільки разів площа квадрата зі стороною 6 см більша за площу квадрата зі стороною 2 см?


Ответы на вопрос

Отвечает Бадретдинова Лира.

Ответ:

у 9

Пошаговое объяснение:

6*6=36

2*2=4

36/4=9

Отвечает Зюзин Егор.

Ответ:

Площа   більшого   квадрата   більша   від   площі  меншого  квадрата

у (6 : 2)^2 = З^2 = 9 разів.                                                                            

Відповідь: у 9 разів.

<3