Вкладник поклав до банку 1900 грн. під 12 % річних. Скільки грошей буде в нього через рік?:.

СРОЧНО ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА (​

Ответы на вопрос

Отвечает Ячменёва Настя.

Ответ:

2128 грн

Пошаговое объяснение:

1900:100•12=228 (грн)-годові проценти

1900+228=2128(грн)- буде через рік

Отвечает Шакирова Мариэлла.

Ответ:

1900:100=19- один відсоток

19×12=228- через рік