Знайти довжину ламаної АВСF, якщо AB=8см, відрізок ВС на 1 см довший за AB, а відрізок CF на 2 см

коротший за AB.

Ответы на вопрос

Отвечает Демонов Роман.

AB = 8 см

BC - ? на 1 см >, чем AB

CF - ? на 2 см<, чем AB

ABCF - ?

1) 8+1=9 см - AB

2) 8-2= 6 cм - CF

3) 8+9+6 = 23 см - ABCF

Ответ: 23 см