Знайди відповідь до кожного питання двома способами. Довжина ріки Дунай 2960 км. Рейн на 1726 км

коротший, ніж Дунай, а Дніпро довший за Рейн на 1053 км. Знайди довжину Дніпра. На скільки кілометрів Дніпро коротший від Дунаю.

Ответы на вопрос

Отвечает Пивкина Женя.
2960-1726=1234(км)-Рейн;
1234+1053=2287(км)-Днепр;
2960-2287=673(км)-на столько Днепр короче Дуная.