Довжина прямокутника в 4раза більша від його ширини а периметр дорівнює 200м. Знайдіть площу

прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Кандалова Кристина.

Ответ:

Ширина b=x м

Длина а=4х м

Р=200 м

Р=2(а+b)

200=2(4x+x)

200=2×5x

200=10x

X=20 м ширина

Длина а=4×20=80 м

S=a×b

S=80×20=1600 м^2

Ответ : S=1600 м^2