9. Об'єм прямокутного паралелепіпеда дорівнює 72 дм3. Його довжина дорівнює 6 дм, ширина - 3 дм.

Знайди суму довжин усіх ребер цього паралелепіпеда.​

Ответы на вопрос

Отвечает Попович Артур.

Відповідь: сума довжин усіх ребер 26 дм

Покрокове пояснення:

Знаходимо довжину: 72/6/3=4(дм)

Сума довжин усіх ребер: (3+4+6)*2=26(дм)