кристалогідрат алюміній сульфату складу Al2(so4)3 *9h2o використовують для очистки води та у

виробництві у паперу. Розрахуйте масову частку води в даному кристалогідраті ​

Ответы на вопрос

Отвечает Чернышков Григорий.

M(Al2(so4)3 *9h2o) = 27*2 + 32*3 + 16*12 + 18*1 + 16*9 = 504 г/моль

M(9H2O) = 2*1*9 + 16*9 = 162 г/моль

w(H2O) = 162/504 = 0,321 или 32,1%