7. Розв'яжи задачу з поясненням. Від продажу власних виробів на шкільному яр- марку учні початкової

школи отримали 840 грн, а старшокласники удвічі більше. На всі гроші вони придбали художні книжки для бібліотеки за ціною 70 грн кожна. Скільки книжок придбали для бібліотеки?​

Ответы на вопрос

Отвечает Курманбаева Наргиза.

Ответ:

36 книжок придбали

Пошаговое объяснение:

840×2=1680грн отримали старшокласники

1680+840=2520грн отримали разом

2520÷70=36 книжок придбали