Маса шматка заліза дорівнює 175кг .Чому дорівнює його об'єм (відповідь округли до сотих​


Ответы на вопрос

Отвечает Умникова Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

ρ = m V , где m- маса, V- об*єм

ρ заліза= 7874 кг/м³

V= m/ ρ= 175/7874= 0,02 м³